تعمیر پکیج ایران ‌رادیاتور

تعمیر پکیج ایران ‌رادیاتور

اگر در منزل شما سیستم  پکیج تعبیه ‌شده باشد به ‌خوبی واقف هستید که این نوع تجهیزات گرمایشی حساسیت‌های ویژه‌ای دارند و سرویس و تعمیر کردن آن‌ها تخصص ویژه‌ای می‌طلبد. تعمیر پکیج ایران ‌رادیاتور هم یکی از آن گزینه‌هایی است که باید به سرویس کاران حرفه‌ای که به مدل‌های مختلف پکیج اشراف دارند سپرده شود.

هنگامی‌که اختلال جدی در پکیج ایران‌رادیاتور مشاهده کردید باید در اولین فرصت با مرکز تعمیرات پکیج تماس حاصل کنید. سرویس‌کار هنگامی که در محل حضور پیدا می‌کند پیش ‌از هر کاری عملیات عیب‌یابی پکیج ایران ‌رادیاتور را انجام می دهد. در برخی موارد مشکل و ایراد پکیج با کدهای خطا نمایش داده می‌شود که به کمک آن می‌توان قطعه یا بخش مشکل‌دار را به‌سرعت پیدا کرد.

این مشکلات ممکن است کاهش فشار آب، سروصدای زیاد پکیج و.. باشد. در شرایطی که پکیج آب را به‌خوبی گرم نمی‌کند و یا این‌که فشار آب گرم کاهش پیدا کرده ‌است تعمیرکار پکیج ایران‌ رادیاتور باید کار رسوب گیری لوله‌ها را انجام دهد.

رسوب گیری به وسیله آب و اسید به‌طور کامل انجام می‌شود اما درصورتی‌که اسید کاملاً کارساز نباشد می‌توانید با ضربات آهسته رسوبات را جدا کنید.

 هزینه‌ی تعمیر پکیج ایران‌ رادیاتور

برای این‌که در خصوص مشکل پکیج ایران‌رادیاتور دچار سردرگمی و صرف هزینه‌های هنگفت نشوید باید تعمیرکاران متخصص و باتجربه در تعمیر پکیج ایران رادیاتور را خبر کنید. این افراد به‌ طور مداوم و سالانه دوره‌های آموزشی سیستم‌های جدید پکیج را می‌بینند و به‌طور دقیق سراغ مشکل اصلی دستگاه می‌روند و زمان را بیهوده روی بخش‌های دیگر دستگاه تلف نمی‌کنند.

حال این‌که هزینه تعمیر پکیج ایران ‌رادیاتور دقیقاً چه میزانی است بستگی به‌علت و شدت خرابی‌ها دارد. برای نمونه هزینه مربوط به رسوب گیری و هواگیری پکیج با هم متفاوت است. اما به ‌طور کلی تعمیرکاران مرکز تعمیرات ایران ‌رادیاتور پس ‌از پیگیری عیب‌یابی، در مورد مشکل تجهیزات و هزینه‌های آن‌ها با شما صحبت خواهند کرد و در صورت صلاح‌دید شما کار تعمیرات را آغاز می‌کنند.

اهمیت تعمیرکار متخصص پکیج

در روند تعمیرات پکیج تنها مسئله مهم این است که کار تعمیر پکیج ایران‌رادیاتور را به افراد غیرحرفه‌ای نسپارید چرا که این افراد تخصصی در این زمینه ندارند و علاوه ‌بر دریافت هزینه‌های بالا ممکن است به مشکلات دستگاه دامن بزنند. علاوه بر اینها در صورت عدم سرویس اصولی، نصب اشتباه پکیج، استهلاک کارکرد پس از عملیات تعمیر و… ممکن است مشکلات عدیده ای برای پکیج دیواری به وجود بیاید.

 چه موقع تعمیر پکیج ایران‌ رادیاتور ضرورت پیدا می‌کند؟

هنگامی‌که مشکلاتی مانند موارد زیر را مشاهده کردید لازم است در اولین فرصت به مرکز تعمیر پکیج اطلاع دهید.

روشن نشدن دستگاه پکیج

خاموش شدن تصادفی به طور مداوم

استشمام بوی گاز و امکان نشتی گاز از پکیج

حرارت ایجاد نکردن شوفاژها

آبریزی و چکه کردن از اطراف پکیج

نشتی آب از زیر پکیج

رفع نشدن کد خطای دستگاه

خاموش و روشن شدن‌های پشت سرهم

ایراد پیدا کردن برد الکتریکی پکیج

کاهش فشار مداوم

چگونه به تعمیرکاران پکیج دسترسی پیدا کنیم؟

برای دریافت خدمات تعمیر پکیج ایران‌ رادیاتور تنها کافی است درخواست خود را به‌صورت آنلاین در سایت ثبت کنید یا این‌که از طریق شماره‌های تماس تلفنی با مرکز تعمیرات ارتباط برقرار کنید. پس ‌از این‌که اطلاعات محل زندگی تان و نوع مشکل و خرابی پکیج را به مرکز اطلاع می‌دهید، تکنسین‌های حرفه‌ای در سریع‌ترین زمان ممکن برای رسیدگی به مشکل شما در محل حضور پیدا می‌کنند.

 آیا سرویس کاران به تعمیر پکیج ایران‌ رادیاتور مسلط هستند؟

هیچ نگرانی از بابت برند خاص پکیج خود نداشته باشید تعمیرکاران به تمام برندها و مدل‌های مختلف آن‌ها آگاهی و تسلط کامل دارند بنابراین تفاوتی ندارد که پکیج شما از کدام برندهای ایرانی یا خارجی باشد.

 رایج‌ترین تعمیرات پکیج ایران ‌رادیاتور

عیب‌یابی پکیج و پیدا کردن مشکل اصلی قطعات

بررسی علت نشتی از زیر پکیج

بررسی علت روشن‌شدن چراغ‌ قرمز دستگاه

شناسایی کد خطای نمایش‌ داده ‌شده

بررسی علت گرم نشدن آب

پیدا کردن دلیل اصلی افت فشار

مسلما هر نوع تعمیرات فنی که در منزل نیاز می شود مستلزم صرف هزینه های زیادی است اما این را به خاطر داشته باشید که اگر به موقع برای سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور اقدام کنید ممکن است بتوان از خسارات بیشتر پیشگیری کرد. در ضمن هر چه به سرویس دستگاهها و تجهیزات این چنینی رسیدگی بیشتری کنید ماندگاری دستگاه بیشتر شده و احتمال ایراد پیدا کردن آن کمتر می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا تماس با ما