تعمیرکار پکیج

ایراد های پکیج

این روزها خیلی از خانه‌های تازه‌ساز و یا چند سال ساخت مجهز به پکیج های گرمایشی هستند که با وجود مزایای فراوانی که دارند گاهی دچار اختلال یا نشتی می‌شوند. در چنین مواقعی نیاز به تعمیرکار پکیج دارید تا مشکل را به ‌طور دقیق تشخیص داده و تعمیرات تخصصی انجام دهد. همان‌طور که می‌دانید در زمینه کارهای فنی و تخصصی و تعمیرات بسیار مهم است که شخص تعمیرکار توانمندیهای خاصی داشته و باتجربه باشد.

درصورتی که برای تعمیرات تخصصی مانند پکیج از افراد تازه‌ وارد و بدون مهارت استفاده کنید ممکن است به ‌جای تعمیر دستگاه مشکلات اساسی‌تری به وجود بیاید. تعمیرکار پکیج فردی متخصص در زمینه آب‌گرم‌کن و پکیج است که سال‌ها در زمینه تعمیر و نگهداری این سیستم‌ها تجربه دارد.

هرسال نمونه‌های جدیدی از سیستم‌های پکیج تولید می‌شود و این افراد باید به‌طور مداوم در دوره‌های آموزشی شرکت کنند تا به بخش‌های مختلف دستگاههای پکیج جدید اشراف کامل داشته باشند. بنابراین تعمیرکار پکیج در اولین نگاه به ایراد دستگاه پی می‌برد و برای تعمیرات و سرویس آن اقدام می‌کند. به دلیل حساسیت زیاد این نوع از تجهیزات رفاهی به ‌هیچ ‌عنوان نباید تعمیر آن را به افراد غیرحرفه‌ای واگذار کنید. این کار نه‌تنها احتمال آسیب به دستگاه را بالا برد بلکه ممکن است هزینه‌های هنگفتی را به شما تحمیل کند.

 چه زمانی باید با مرکز تعمیر پکیج تماس بگیریم؟

هنگامی‌که به هر دلیلی در سیستم پکیج اختلال یا نشتی مشاهده می‌کنید باید با نزدیک‌ترین مرکز تعمیرات پکیج تماس بگیرید تا تعمیرکار پکیج به محل سکونت شما فرستاده شود و عملیات عیب‌یابی به‌ طور دقیق و سریع انجام شود. هنگامی‌که تعمیرکار حضور پیدا می‌کند بررسی‌های کلی روی سیستم انجام شده و مشکل احتمالی مشخص می‌شود.

تعمیرکار با شما در مورد احتمالات موجود صحبت می‌کند و در نهایت با صلاح‌دید شما کار تعمیر آغاز می‌شود. این مسئله خیلی اهمیت دارد که پیش ‌از شروع کار دید بازی به انجام عملیات موردنظر و هزینه‌های نهایی آن داشته باشید تا بتوانید در مورد تعمیر تصمیم‌گیری بهتری انجام دهید یا این‌که تعمیر آن را به زمان دیگری موکول کنید.

 سرویس پکیج

یکی از مهم‌ترین کارهایی که باید توجه ویژه به آن داشته باشید شیوه نگهداری از پکیج و سرویس و تعمیر به ‌موقع آن است. باید خاطرنشان کنیم صرف‌نظر از برند پکیج که در منزل نصب‌شده خیلی مهم است که هر از چندگاهی برای سرویس و تعمیرات آن وقت بگذارید. گاهی رسیدگی به‌ موقع به مشکلات کوچک، احتمال خسارات بزرگ را به صفر می‌رساند.

 تعمیرکار پکیج حرفه‌ای

شخصی که برای تعمیر پکیج به منزل شما اعزام شود علاوه ‌بر تعمیرات و عیب‌یابی توضیحات کاملی در مورد نحوه نگهداری درست و اصولی و آموزش های شیوه استفاده را با شما در میان می گذارد. درست است که تعمیرات فنی همیشه هزینه‌هایی را به خانواده تحمیل می‌کند اما این را در نظر بگیرید که اگر از  تعمیرکار پکیج حرفه‌ای کمک بگیرید ماندگاری تجهیزات خانگی شما بیشتر می‌شود.

درضمن هنگامی‌که افراد متخصص در تعمیرات خبر می‌کنید، کار باکیفیت، قیمت‌های مناسب‌تر، پشتیبانی‌های تعمیر و عملکرد بهتر دستگاه نتایج عالی آن خواهد بود.

 سرویس پکیج دیواری

بهتر است سالی یک‌بار یا حداقل ۲ سال یک‌بار برای سرویس کامل پکیج به تعمیرکار خبر کنید تا کار بررسی و عیب‌یابی را انجام دهد. در این عملیات تمام قطعات و اتصالات دستگاه کنترل می‌شود و درصورتی که نیاز باشد با کمک اسید رسوب‌های ایجاد شده در مسیر لوله‌ها از بین می‌رود. اگر قطعاتی فرسوده شکسته باشد قطعه جدید جایگزین می شود.

تمام این اقدامات از عهده تعمیرکار حرفه‌ای پکیج برمی‌آید که به ‌طور کامل با سیستم عملکردی پکیج و لوله‌ها و اتصالات آن آشنایی دارد و به علت ایرادات آن کاملاً مسلط است. تعمیرکاران تخصصی پکیج با یک نگاه به مشکل اصلی پی می برند و بخش های جانبی دستگاه را بدون علت باز نمی کنند. بنابراین هر چه میزان تخصص فنی افراد بیشتر باشد کار تعمیر سریع تر به اتمام می رسد.

سرویس دوره ای پکیج معمولا هر 6 ماه یک بار یا بر مبنای تغییر شرایط فصل از تابستان به زمستان و یا بالعکس انجام می شود.

هزینه تعمیر پکیج

در تعمیرات فنی همه چیز به این بستگی دارد که دستگاه نیاز به تعویض قطعه داشته باشد یا خیر. به هر حال تعمیر کار پکیج مسلما باید پیش از هر اقدامی در مورد مشکل دستگاه و قیمت تعمیر آن با مشتری صحبت کند. در صورتی که مشتری با هزینه تعمیر پکیج موافقت کند سرویسکار پکیج کارش را آغاز می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا تماس با ما