تعمیرات پکیج شبانه روزی

تعمیرات پکیج شبانه روزی

با توجه به این‌که این روزها امکانات پکیج به یکی از ملزومات رفاهی زندگی روزمره ما تبدیل‌شده نمی‌توان زندگی را بدون وجود آن حتی برای چند روز تصور کرد. درنتیجه سرویس تعمیرات پکیج شبانه روزی یکی از نیازهای ضروری است که پیش ‌از آنکه اتفاقی بیفتد باید در مورد آن برنامه‌ریزی کنید.
پکیج ها یکی که از وسایل رفاهی اصلی هر خانه‌های جدید هستند که با هدف کاهش مصرف سوخت جایگزین موتورخانه‌ها و آب‌گرمکن‌های قدیمی شده اند. در ساختمان‌های مدرن امروزی دیگر جایگاهی برای بخاری با دردسرها و هزینه‌های زیاد نیست و بیشتر خانه‌ها از سیستم شوفاژ و رادیاتور بهره‌مند شده‌اند.
پکیج ها علاوه ‌بر این‌که کارکرد بسیار خوبی دارند اما اگر سرویس سالانه و تعمیرات مورد نیاز آن‌ها به‌موقع انجام نشود ممکن است هزینه‌های زیادی برایمان به بار بیاورند. با پیگیری امور سرویس و تعمیرات پکیج علاوه ‌بر به حداقل رساندن هزینه‌های نگهداری و تعمیرات عمر و ماندگاری دستگاه بالاتر می‌رود.

تعمیرات پکیج شبانه روزی

 چرا باید تعمیرکار تخصصی خبر کنیم؟

مسلماً در هر نوع کار فنی بکارگیری افراد متخصص و خبره اهمیت زیادی دارد به‌خصوص وقتی‌که تجهیزات حساسی مانند پکیج های دیواری مدنظر باشد باید حساسیت بیشتری برای تخصص تعمیرکار به خرج دهید. افرادی که تخصص کافی در زمینه تعمیر پکیج ندارند ممکن است به ‌جای رفع مشکل ایرادات جانبی ایجاد کنند یا در مواردی قطعات پکیج را بدون دلیل تعویض کنند.

مرکز تعمیر پکیج شبانه‌روزی علاوه‌ بر خدمات عالی که در ساعات مختلف شبانه‌روز ارائه می‌ دهد، تعمیرکاران حرفه ای اعزام می کند تا در صورت جزئی بودن مشکل در اسرع وقت آن را رفع کنند. درضمن این افراد آموزش‌های ضروری را به مشتریان می‌دهند تا کاربرد بهینه‌تری از پکیج داشته باشند. در صورتی‌که نیاز به تعمیرات اساسی‌تر باشد میزان و نوع مشکل به‌ طور واضح و دقیق برای مشتری توصیف می‌شود تا در مورد تعمیر آن تصمیم درست بگیرد.

مرکز تعمیر پکیج شبانه‌روزی تمام برندهای پکیج ایرانی مانند ایران‌ رادیاتور، ایساتیس، گلد ایران یا برندهای خارجی همانند مرکوری، تاچی، بوش، آلیستون و… را تحت پوشش قرار می‌دهد. هنگامی‌ که برای درخواست تعمیرکار با مرکز تماس می‌گیرید، نزدیک‌ترین محل تعمیر پکیج شبانه‌روزی به شما معرفی خواهد شد.

در ضمن از ساعت مراجعه سرویس کار پکیج اطلاع پیدا می‌کنید. مرکز تعمیرات در اسرع وقت نیروهای فنی را برای رسیدگی به مشکل اعزام می‌کند. همان‌طور که اشاره کردیم برای مرکز تعمیر شبانه روزی تفاوتی ندارد که پکیج شما ایرانی یا خارجی باشد و یا چه مدلی داشته باشد، تعمیرکاران آموزش‌دیده مرکز به تجهیزات پکیج قدیمی جدید و انواع مدل‌های آن کاملاً اشراف دارند.

با نحوه کار پکیج آشنا شوید ….

تشخیص عیوب پکیج

برای این‌که بتوانید عیوب و مشکلات پکیج را به‌موقع تشخیص داده و برای رفع آن اقدام کنید، باید اطلاعات کلی در مورد عملکرد پکیج های زمینی و دیواری داشته باشید. البته در اغلب موارد مشکل پکیج با علائمی همراه است که در صورت مشاهده این موارد متوجه می‌شوید که باید به سراغ تعمیرکار حرفه ای بروید. این علائم شامل موارد زیر است:
گرم نشدن آب در دستگاه
خاموش و روشن شدن‌های مکرر
نشت بوی گاز یا بوی نامطبوع از پکیج
ایجاد سروصدای زیاد
نشتی آب از زیر دستگاه
کاهش فشار آب خروجی
هر یک از این علائم نشان می‌دهد که پکیج بخشی از کارکرد صحیح خود را از دست ‌داده است و نیاز به سرویس دارد. به‌عنوان نمونه مشکل روشن و خاموش شدن مداوم احتمالاً به دلیل خرابی فندک یا ایراد برد دستگاه باشد یا اینکه مشکل کاهش فشار خروجی ممکن است به دلیل جرم گرفتن لوله‌ها باشد.
به هر صورت با مشاهده چنین ایراداتی باید تعمیرکار را خبر کنید تا مشکلات پکیج بحرانی‌تر نشود. هنگامی‌که سرویس‌کار پکیج برای بازدید به محل زندگی یا کار شما اعزام می شود بعد از پروسه‌ی عیب‌یابی ممکن است موارد مختلفی را برای رفع مشکل پیشنهاد دهد که برخی از آن‌ها شامل موارد زیر است:
جرم‌گیری و شستشوی پکیج
تعویض قطعات خراب یا تعمیر کردن آن‌ها
تعمیر یا تعویض قطعه ترموکوبل
تعمیر یا تغییرات در برد دستگاه
تغییر لوله‌کشی قدیمی پکیج
تعمیرات مقطعی لوله‌کشی‌های پکیج
هواگیری و بررسی دودکش
هرچه کاربرد تکنولوژی‌های جدید در زندگی ما انسان‌ها گسترده‌تر می‌شود ارائه خدمات حرفه‌ای پشتیبان هم به همان نسبت بهبود می‌یابد. تعمیرات پکیج شبانه‌روزی یک مرکز تخصصی ارائه خدمات سرویس‌کاری و تعمیر پکیج های برندهای مختلف است.
شما می‌توانید با اطمینان کامل از خدمات تعمیرکاران این مرکز برای حل مشکلات پکیج های خانگی و اداری بهره ببرید. تکنسین‌های مرکز به‌طور مداوم آموزش‌های تخصصی تعمیر پکیج را می‌گذرانند و اطلاعاتشان را بروزرسانی می‌کنند.
به خاطر داشته باشید که سپردن خدمات تعمیر دستگاه‌های تخصصی مانند پکیج به تعمیرکاران محلی یک اشتباه بزرگ است. این افراد با سیستم پیچیده‌ی این دستگاه‌ها آشنایی کامل ندارند و ممکن است به دستگاه آسیب وارد کنند.

قیمت تعمیر پکیج شبانه‌روزی

برای تعمیر پکیج خود نگران قیمت نباشید انجام امور سرویس و تعمیرات در سراسر تهران به قیمت مصوب انجام می‌شود و لازم نیست هیچ هزینه اضافی برای مسافت یا زمان غیر متعارف خدمات پرداخت کنید.

هزینه خدمات ما را اینجا مشاهده کنید …

تعمیرکاران پس ‌از عیب‌یابی تجهیزات در مورد مشکل و هزینه تعمیر آن با شما مشورت خواهند کرد و در صورت صلاح‌دید شما کار تعمیر آغاز می‌شود. یکی از موضوعات مهم دیگر اعتبار مجموعه است که باعث می‌شود با خیال راحت به تعمیرکاران مجموعه اعتماد کنید. همان‌طور که می‌دانید این روزها بحث امنیتی بسیار مورد توجه قرار قرار دارد و نمی‌توان هر شخصی را برای انجام امور فنی به خانه راه داد.

در اینجا بخوانید تعمیر پکیج با تعرفه استاندارد

مزایای استفاده از خدمات تعمیرات پکیج شبانه‌روزی

در عصر حاضر با وجود دسترسی آسان همه افراد به اینترنت دیگر مشکلی در خصوص پیدا کردن یک مرکز آنلاین خدمات حرفه‌ای تعمیر پکیج وجود ندارد. مزایای دسترسی به این مرکز شامل موارد زیر است:
* امکانی درخواست تعمیرکار به‌صورت شبانه‌روزی
* دسترسی به تعمیرکاران تخصصی و حرفه‌ای
* دریافت تعرفه تعمیرات پیش‌از شروع کار
* اعزام تعمیرکار در کوتاه‌ترین زمان ممکن
* اطلاع سریع به مرکز بدون اتلاف وقت
* انجام سرویس پکیج در مدت کوتاه
* اطلاع کامل از خدمات مرکز در وب‌سایت
*تعویض قطعات با نمونه های اصلی در صورت نیاز
هنگامی که با مرکز تعمیرات شبانه روزی پکیج تماس میگیرید تعمیرکار مسلط بر انواع برندهای پکیج به محل شما اعزام می شود که توانایی هر گونه عیب یابی و سرویس را دارد. برای تعمیرکار متخصص تعویض قطعات آخرین گزینه است و تمام تلاشش را برای تعمیر قطعات به کار می گیرد. این افراد پیش از اینکه بخواهند در مراحل نهایی قطعه ای را تعویض کنند مسئله را با مشتریان در میان می گذارند و در صورت صلاحدید آنها تعویض قطعه انجام می شود.
این روزها با وجود شرایط ویژه اقتصادی قیمت پکیج ها به شدت افزایش پیدا کرده است بنابراین باید برای تعمیر و نگهداری این سیستم ها وقت و هزینه کافی در نظر بگیرید تا مشکلات آن به خرابی های بزرگ نینجامد.

سایت تعمیر پکیج  به صورت شبانه روزی در خدمت شماست 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا تماس با ما